Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

INCRAFT (ZAPOWIEDŹ)[24/7][NO-WL][No-Premium][IndustrialCraft2, BuildCraft, RedPower i wiele innych...]


cczarek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Info.png

strzalka.gifTYP: [24/7][NO-WL][No-Premium][industrialCraft2, BuildCraft, RedPower i wiele innych...]

strzalka.gifSloty: 60

strzalka.gifIP: Podane w naszej paczce

strzalka.gifPotwory: On

strzalka.gifZwierzęta: On

strzalka.gifPvP: On

strzalka.gifPremium: Off

strzalka.gifNether: On

strzalka.gifBialaLista: On

 

 

Admin.png

Administrator: Sizek

 

 

InfoDOt.png

Czy chciałbyś zagrać na servie z modami?

Wszyscy wiedzą, że takich serwerów jest mnóśtwo...

Administracja banuje zupełnie za nic...

Resety mapy są co 2 tygodnie...

Panuje nieprzyjemna atmosfera...

A gracze bezkarnie biegają po mapie używając x-raya, czyszcząc mape z jej bogactw...

Pewnie czytając to myślicie, "to jest pewnie jeden z tych serwerów"

Jeżeli tak myślisz, to już teraz cofnij stronę, a najlepiej wyłącz komputer

:D

 

Nasz pomysł ma na celu wyeliminowanie wszystkich tych problemów

Postanowiliśmy, że stworzymy coś, za co każdy będzie odpowiedzialny z osobna.

Server jak każdy non-premium wiąże się z problemami, związanymi z "dzieciarnią", która za cel ustawia sobie zniszczenie tego, na co każdy z nas pracował.

Każdy gracz, który będzie miał ochotę zagrać na naszym servie będzie musiał wykupić sobie miejsce

Wiąże się to z tym, że każdy kto zapłaci wyznaczoną sumę za slota bardziej będzie się starał o to, by przestrzegać ustalonego regulaminu, ponieważ jego złamanie wiąże się z banem - straceniem pieniędzy.

Ograniczy to ilośc Trolli

xD

Wiele serwerów upada, gdyż mimo ogromnej ilości osób online administracja nie jest w stanie opłacić serwera

No dobrze a teraz troche info o servie

 

 

Parametry : CPU - 3,55 GHz ,

Pamięć RAM 7150 MB,

Dysk 150 GB

 

Mody takie jak:

Industrialcraft

Buildcraft

RedPower2

I wiele więcej!

 

A teraz najważniejsze

Aby zostać dopisanym do whitelist należy

Wysłać sms - koszt : 11,07 zł

Przelew - koszt: 5,00 zł

KOD AKTYWACYJNY - WIADOMOŚĆ PRYWATNA

Należy również podać nick z gry

 

 

SERWER WYSTARTUJE, GDY OTRZYMAM WPŁATY OD 15 OSÓB

Opublikowano

kolega @up ma racje żalosne

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Slender_PL pisze racje. nikt nie bedzie płacił Ci za gracza ogar...

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...